Dimitris Pelkas: Pazar günü sahada olacağım

Dimitris Pelkas: Pazar günü sahada olacağım
Konyaspor maçında rakibiyle çarpışan ve hastaneye kaldırılan Pelkas, durumunun iyi olduğunu söyledi. Dimitris Pelkas: Pazar günü sahada olacağım

Fenerbahçe’nin Yunan oyuncusu Dimitris Pelkas, Konyaspor maçında yaşadıklarını ve şu anki durumuna dair açıklamalarda bulundu.

Olay anında sadece topa baktığını ve topun kontrolünün kendisinde olduğunu anlatan Pelkas, rakibinin ise topa yöneldiğini düşünmediğini söyledi.

Sadece çarpma anını hissettiğini, sonraki birkaç dakikayı hatırlamadığını ifade eden 27 yaşındaki futbolcu, daha sonra doktorun geldiğini ve ambulansa götürüldüğünü söyledi.

Dimitris Pelkas: Pazar günü sahada olacağım #1

“KENDİ EVİMDE OLDUĞUMU ANLADIM”

Gördüğü desteği asla unutmayacağını belirten Pelkas, “Oyuncular, çalışanlar, yönetim kurulu üyeleri, başkan herkes yanımdaydı. Ertesi gün yine tüm takım arkadaşlarım, yönetim yine aradılar. Sadece 5 aydır burada olmama rağmen bu büyük ailenin bir parçası olduğumu hissettirdiler bana, kendi evimde olduğumu anladım.” ifadelerini kullandı.

Dimitris Pelkas ayrıca; “Taraftarlar harikaydı binlerce mesaj geldi, hepsine yetişemedim. Büyük Fenerbahçe ailesini mutlu etmeye devam edeceğim.” şeklinde konuştu.

“PAZAR GÜNÜ SAHADA OLACAĞIM”

Şu an daha iyi olduğunu söyleyen Pelkas, “Göğüs ve boynumda biraz ağrım var ama yapılan tüm kontroller temiz çıktı, yarından sonra daha iyi olacağımı düşünüyorum. Sert bir darbe aldım ama kendimi güçlü hissediyorum, doktorla da görüştüm pazar günü sahada olacağım.” ifadelerini kullandı.

Dimitris Pelkas: Pazar günü sahada olacağım #2

Kaynak: merkezolur.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir