Macar Parke Kullanım Ayrıcalığı

eskafloor 5

Macar parke, çapraz ya da zikzak görünümlü zemin döşemeleridir. Son yılların gözdesi macar parke aslında oldukça eski bir geçmişe sahiptir. Adını kesim şeklinden alan Macar kesim parke 16. Yüzyılda kullanılmaya başlamıştır. Nakış desenlerinden etkilenerek İtalya’da yoğun kullanılmış olsa da Macaristan prensesi Elizabeth’in gözdesi olmuştur. Geçmişten bu güne ev, iş yeri, saraylar, konaklar ve çeşitli yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Geniş renk seçeneğiyle kullanıcı zevk ve beklentisine cevap verebilen macar kesim parke uzun yıllar güvenle kullanılarak, bulunduğu yere kalite ve zarafet kazandırmaktadır.

Macar Parke Özellikleri

 Macar parke, paralel kenarların uyumuyla her biri 45 ya da 60 derecelik açı oluşturarak döşenmektedir. Çapraz, zikzak görünümlü estetik bir zemin döşemesidir. Geniş renk seçeneği, döşeme özelliğiyle mükemmel bir görsel zarafete sahiptir. Macaristan prensesi Elizabeth tarafından büyük beğeni kazanması dolayısıyla Macar kesim parke adını almıştır. Günümüze kadar yüksek tercih nedeni olarak gelen macar parke sağlıklı, bakteri üretmeyen nemden küften uzak bir döşeme ürünüdür. Kesim özellikleri bakımından model oluşturabilme olanağı da vererek muhteşem alanlar kazanmanızı sağlamaktadır. Dar alanlara uygulanan özel döşeme teknikleriyle geniş görünüm kazandırılabilmektedir. Macar parke kurulumu kolay, temizliği ve sağlık faydaları yüksek olmasına bağlı olarak tercih nedenidir. Eskafloor.com en kolay şekilde macar parke modellerini görerek sipariş verebileceğiniz en yakın adres olarak çalışmaktadır.

Macar Parke Kullanım Alanları

 Bulunduğu yere görsel zarafet kazandıran macar parke geçmişteki popülaritesini tüm dünyada yeniden kazanmış bulunmaktadır. Hiçbir şekilde çivileme, vidalama gerektirmeden, kendi bünyesinde bulunan kanallar güçlü yapıştırıcıyla birbirine kenetlenerek kurulmaktadır. Kolay kurulumu, kolay temizliği ve muhteşem görselleri sayesinde eşsiz alanlar kazandırmaktadır. Günün her saati internete erişimi sağladıktan sonra macar parke seçimi yapabilir hemen sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyat, güvenli ödeme ve özel kargo tercihleriyle ürünleriniz size ulaştırılmaktadır. Ahşabın özel dokuları korunarak üretilen levhalarının kontroplak zeminlere monte edilmesiyle elde edilmektedir. Kendi kendine uyum sağlayabilmesi için üretim aşamasında kazandırılan kanallara güçlü yapıştırıcılar sürülerek montaj yapılmaktadır. Beklenen görsel ve verimin alınabilmesi için, zeminin düz ve pürüzsüz olması önemlidir. Eskafloor.com renginden dokusuna, macar parke seçimlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir