Siyah Bulaşıklık Kullananlar Bunu Sakın Yapmasın!

tasarimmutfakesyalari19jpg_346_8

Bulaşıkları kurutmak ve yeniden kullanıma sunmak adına büyük öneme sahip olan bulaşıklıklar, farklı renk ve materyallerden üretilir. Siyah bulaşıklık kullanımı son zamanlarda oldukça yaygınlaştı. Bununla birlikte bulaşıklığın herhangi bir yerinde meydana gelen hasarlar ( soyulma, sıyrılma, vb. ) kötü bir görünüme neden olabilir. Dolayısıyla siyah bir bulaşıklığa sahipseniz öncelikli olarak bulaşıklığın yerleştirildiği alanda ( genellikle tezgah üstü ) çamaşır suyu kullanımına dikkat etmelisiniz. Ayrıca bıçak ya da çatal benzeri uçları sivri ve sıyırma özelliği olan bulaşıkları, bulaşıklığa dizme konusunda dikkatli olmak son derece önemlidir. Tencere, tencere kapağı ve benzeri yüzeylerin bulaşıklıkları çizmemesi için yüksek ihtimam gösterilmelidir.

Lavabo Üstü Bulaşıklık Seçimi

Bulaşık kurutma rafınız için en iyi tasarımı seçmek için mutfak lavabonuzu ve etrafındaki tezgah alanını düşünün. Lavabonun hemen yanında kare bir tezgah bölümü varsa, bu, tezgah üstü bulaşıklık yerleştirmek için mükemmel bir yer olabilir. Bu bağımsız ünitenin alınması, taşınması ve saklanması kolaydır ve kurulum gerektirmez. Çift çanaklı bir mutfak lavabonuz varsa, lavabo içi raf tezgah kaybını azaltır. Bu tip raf, lavabonun ağız kısmının üzerine oturan kaplamalı tel kulplar kullanarak daha küçük lavabo içlerine sığar. Islak bulaşıklar doğrudan lavaboya damladığı için suyun nereye gideceği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Potansiyel bir dezavantaj, tüm lavabonuzu kullanmanız gerektiğinde rafı içeri ve dışarı kaldırmanın zorluğudur. Lavabo içi raflar ayrıca tezgah modellerinden daha küçüktür, bu nedenle bulaşıkları ve pişirme kaplarını kurutmak için biraz daha az alanınız olur. Ews üzerinden A plus kalite farklı tip bulaşıklıkları incelemek için şuraya tıklayınız.

En modern ve dayanıklı siyah bulaşıklık modelleri için buradan dilediğinizi seçebilir, mutfağınıza ve mutfak tezgahına uygun boyutlardaki alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil, beyaz ve benzeri diğer canlı renklerdeki bulaşıklıklar için buraya tıklayın ve en uygun fiyatlardaki ürünleri değerlendirin. Bulaşıklıklara ek olarak aradığınız her türlü mutfak araç ve gereci, Ews altında birinci sınıf kalite ile kullanıcılar için tek bir çatı altında toplanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir