Tiktokta Para Yağmuru Ne Kadar

tiktokkesfetedusmeetiketlerijpg_8802_0

Tiktokta Para Yağmuru Ne Kadar?

Bilindiği üzere Tiktok’ta kullanıcılar canlı yayın yaparak para kazanabilmekte, sizler de izlediğiniz bir canlı yayına hediyeler gönderebilmektesiniz. Ancak Tiktok hesabı bulunan kişilerin Live yani canlı yayın özelliğini kullanabilmeleri için öncelikle takipçi sayısının 1000 kişi olması gerekmektedir. Takipçi sayısını kızlı bir şekilde artırmak isteyen kişilerin hemen hemen hepsi Tiktok takipçi satın al seçeneğine yönelmekte ve bu konuda da en çok Bayigram firmasını tercih etmektedirler.

Tiktokta 1 Gül Kaç TL?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere belirli bir Tiktok kullanıcı sayısına ulaşan kişilerin canlı yayın yapma yetkisi bulunmakta ve bu yayınlardan gelir elde edebilmektedirler. Canlı yayına katılan kişilerin göndermiş olduğu hediyelerden kazanılan paralar çoğu zaman azımsanamayacak boyutlarda olabilmektedir. Buna göre sizlere Tiktok’ta en favori ve aynı zamanda en pahalı hediyelerin fiyatlarından söz edelim:

  • Tiktokta gül göndermek isteyen kişiler 25 kuruş öder fakat yayın yapan kişiye 10 kuruş ödenir.
  • Tiktokta asa göndermek için ise 17 TL ödenir fakat bu hediye yayıncıya 7 TL kazandırır.
  • Tiktok para yağmuru göndermek için 105 TL ödenir ancak yayın yapan kişiye 65 TL ödenmektedir.

Tiktok Hediye Puanı Kaç TL?

Bilindiği üzere Tiktok’ta yayın yapan fenomenler için hediye puanları da gönderilebilmekte ve bu hediye puanlarının fiyatları değişmektedir. Buna göre 1 hediye puanı için 96 kuruş ödenmekte; 100 hediye puanı için ise 96 TL ödenmesi gerekmektedir.

Tiktok 1000 İzlenme Kaç TL?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere bu platformda canlı yayın yapabilmek için öncelikle kişilerin takipçi sayısının 1000 kişi olması gerekmektedir. Aksi takdirde canlı yayın özelliği aktive olmayacaktır. Peki, 1000 kişilik takipçi ile para kazanılmaya başlandığı bu tutar dahilinde ne kadar kazanç elde edilmektedir. 1000 kişilik izlenme ile elde edilen tutar 1 Dolar olarak belirlenmiştir.

Takipçi sayısının yükselmesi izlenme oranlarını da artıracağı için daha hızlı ve kolay para kazanmak için takipçi satın almayı düşünebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek adım ise; https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ sayfasına giderek, Bayigram’ın birbirinden özel paketlerini incelemek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir